MES ESAME

      UAB "DANRITA" nuo 2004 metų specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemose, vidaus ir lauko komunikacijų prekyba bei montavimu. Vykdo didmeninę ir mažmeninę santechninės įrangos prekybą.
      UAB "DANRITA" užsienio gamintojų „Kotłospaw“ , „TIS Group“, „LEMET“, „REVENTON“, „JFC Polska“ atstovas Lietuvoje. Įmonė prekiauja jų gaminamais produktais atlieka montavimo ir priežiūros darbus.
Pirkėjams siūlome ir kitų gamintojų produkcija: šilumos siurblius, kondicionierius, rekuperacines sistemas, radiatorius, santechnikos įrenginius, vonios kambario, santechninės keramikos, vandens šildytuvus, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų įrangas.
Mūsų darbuotojai padės išsirinkti individualius poreikius atitinkančius produktus, pakonsultuos visais santechnikos, šildymo parinkimo klausimais.
       SPSC ir VERT atestuota įmonė suprojektuos ir sumontuos šildymo, vandentiekio, nuotekų, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas, atliks garantinį aptarnavimą ir eksploatacijos priežiūros darbus.

 

UAB "DANRITA" suteiktas sertifikatas TOP ĮMONĖ 2020. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Griežtus „TOP įmonė 2020" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją.

 

 

 

UAB "DANRITA" suteiktas sertifikatas "STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2016". Šiuo sertifikatu pažymima, kad įmonė per pastaruosius 5 metus tinkamai vykdžiusi finansinius įsipareigojimus ir visą laikotarpį išlaikiusi aukštą kreditingumo reitingą.

 

TOP