UAB DANRITA nuo 2004 metų specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemose, vidaus ir lauko...
Katilinių ir šildymo sistemų montavimas; Pristatomų dūmtraukių ir kaminų įdėklų montavimas; Vandentiekio sistemų įrengimas; Vidaus ir lauko...
Patogus, greitas produktų užsakymas elektroninėje šildymo ir santechnikos parudotuvėje. Čia rasite įvairius šildymo, vėdinimo ir santechnikos produktus kurie atit...
UAB „Danrita“ - vienintelis Lenkijos katilų gamintojo „Kotłospaw“ atstovas ir importuotojas Lietuvoje. Įmonė prekiauja jų gaminamais...

UAB "DANRITA" nuo 2004 metų specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir oro kondicionavimo sistemų, vidaus ir lauko inžinerinių tinklų prekyba bei montavimu. Vykdo didmeninę bei mažmeninę prekybą.

UAB "DANRITA" -  vienintelis Lenkijos katilų gamintojo KOTŁOSPAW atstovas Lietuvoje. Įmonė prekiauja jų gaminamais produktais, atlieka garantinį  ir pogarantinį aptarnavimą.
Pirkėjams siūlome ir kitų gamintojų šildymo katilus, radiatorius, nuotekų valymo įrenginius, vonios kambario įrangą, vandens šildytuvus, išorės ir vidaus inžinerinius tinklus.

Mūsų darbuotojai padės išsirinkti individualius poreikius atitinkančius produktus, pakonsultuos visais santechnikos, šildymo parinkimo klausimais.
SPSC ir VEI prie EM atestuota įmonė suprojektuos ir sumontuos šildymo, vandentiekio, nuotekų, vėdinimo ir kondicionavimo  sistemas, atliks garantinį aptarnavimą ir eksploatacijos priežiūros darbus.

NAUJIENA! šildymo katilai UP

Granulinis katilas UP pigiau kainaKatilai yra skirti naudoti centrinio šildymo vandens sistemose, esančiose vienos arba kelių šeimų namuose, nedideliuose poilsio namuose, dirbtuvėse ir pan. Centrinio šildymo įrengimai gali turėti: atvirą sistemą  arba  uždarą sistemas su apsaugos elementais. Labai aukštas katilo naudindingumas, kuris pasiekiekia daugiau nei 90%!

Šiuos katilus turime jau prekyboje! Paskubėkite pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir įsigyti katilą pigiau!

ŠILDYMO SPRENDIMAI

Platus šildymo katilų pasirinkimas: Buitiniai katilai, granuliniai katilai, pramoniniai katilai Jūsų įmonės ar sandėliavimo patalpoms! Aukšta kokybė ir nepriekaištingas veikimas!

VĖDINIMO SPRENDIMAI

Platus vėdinimo sistemų pasirinkimas namams ar įmonėms. Kokybiškiausi oro kondicionieriai ir kitos vėdinimo sistemos. Turime didelę patirtį vėdinimo sistemų įrengime ir prekyboje. Jeigu reikia konsultacijos prašome skambinti telefonu!

NUOTEKŲ SPRENDIMAI

Lietaus nuotėkų ir drenažo sistemos, nuotekų valymo įrenginiai bei papildomi jų priedai. Galime pasiūlyti platų nuotekų įrenginių asortimentą o jeigu reikia ir montavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Individualiai teiraukitės telefonu.

Labai tvarkingai ir kokybiškai atlikti santechnikos darbai!

Andrius

Platus pasirinkimas ir kokybiškas kliento aptarnavimas. Išsiaiškinome viską apie katilus ir įmonės direktorius pasiūlė labai gerą sprendimą. Dėkojame!

Darius

Saulė

Labai geras pasirinkimas! Ačiū.

Deividas

Dėkojame meistrams už kokybiškus darbus :) sėkmės!
PARTNERIAI
TOP